helpfulness (2.0.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: Email
th: อีเมล

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Alias
th: นามแฝง
