helpfulness (2.0.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Update
fil: Gawing bago

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Alias
fil: Palayaw
