helpfulness (2.0.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
