helpfulness (2.0.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Update
ro: Actualizare

en: Archive
ro: Arhivă

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Deleted
ro: Şters

en: New
ro: Nou

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Archived
ro: Arhivat
