helpfulness (2.0.2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Alias
sl: Vzdevek
