helpfulness (2.0.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Deleted
sq: Eleminuar
