helpfulness (2.0.3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Update
gl: Actualizar

en: Archive
gl: Arquivo

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Browser
gl: Navegador

en: Deleted
gl: Borrado

en: New
gl: Novo

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: Report
gl: Informe

en: Archived
gl: Arquivado
