helpfulness (2.0.3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: New
lv: Jauns

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi
