helpfulness (2.0.3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Alias
my: နာမည်အတု
