helpfulness (2.0.4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Alias
ne: उपनाम
