helpfulness (2.1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Archive
cs: Archiv

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Deleted
cs: Smazáno

en: New
cs: Nové

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: Report
cs: Výkaz

en: Archived
cs: Archivováno
