helpfulness (2.1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Deleted
nn: Sletta
