helpfulness (2.1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Update
ru: Обновить

en: Archive
ru: Архив

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: System Path
ru: Системный путь

en: Anonymous
ru: Гость

en: Browser
ru: Браузер

en: Deleted
ru: Удалено

en: New
ru: Новое

en: Message Text
ru: Текст Сообщения

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Alias
ru: Синоним

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: Report
ru: Отчёт

en: Yes, delete!
ru: Да, удалить!

en: Archived
ru: Архив
