helpfulness (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Alias
bg: Псевдоним
