helpfulness (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Browser
ast: Restolador
