helpfulness (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Alias
bs: Pseudonim
