helpfulness (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
