helpfulness (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Browser
bn: ব্রাউজার
