helpfulness (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
