helpfulness (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Update
ca: Actualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Browser
ca: Navegador

en: New
ca: Nou

en: Base URL
ca: URL base

en: Alias
ca: Àlies

en: Report
ca: Informe

en: Thank you for your feedback.
ca: Gràcies pels seus comentaris.

en: Archived
ca: Arxivat

en: Comments:
ca: Comentaris:
