helpfulness (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: New
ka: ახალი
