helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Anonymous
am: ስም አልባ
