helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Update
da: Opdatér

en: Archive
da: Arkiv

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Anonymous
da: Anonym

en: New
da: Ny

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: Report
da: Rapport

en: Archived
da: Arkiveret
