helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Update
hr: Osvježi

en: Archive
hr: Arhiva

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Browser
hr: Preglednik

en: Alias
hr: Nadimak
