helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Archive
fa: آرشیو

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Browser
fa: مرورگر

en: Alias
fa: نام مستعار
