helpfulness (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: New
bo: གསར་བ

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Comment options
bo: དཔྱད་གཏམ་གདམ་ཚན
