helpfulness (8.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Anonymous
af: Anoniem
