helpfulness (8.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Archive
hi: पुरालेख

en: Time
hi: समय

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: New
hi: नया

en: Alias
hi: उपनाम

en: Archived
hi: संग्रहीत
