helpfulness (8.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
