helpfulness (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: New
eu: Berriak

en: Alias
eu: Ezizena
