helpfulness (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Time
lt: Laikas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: New
lt: Naujas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai

en: Report
lt: Ataskaita

en: Archived
lt: Suarchyvuota
