helpfulness (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: Time
sr: Време

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Anonymous
sr: Анонимни
