helpfulness (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Update
sv: Uppdatera

en: Archive
sv: Arkiv

en: Time
sv: Tid

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Deleted
sv: Borttaget

en: New
sv: Ny

en: Base URL
sv: Bas URL

en: not available
sv: inte tillgänglig

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: Report
sv: Rapportera

en: Yes, delete!
sv: Ja, radera!

en: Archived
sv: Arkiverad
