Henry Ford College Base Theme (1.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Tabs
cs: Záložky

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
