Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част
