Henry Ford College Base Theme (1.2.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
