Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Message
ast: Mensax

en: Node
ast: Noyu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Permissions
ast: Permisos
