Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Message
cy: Neges

en: Node
cy: Nod

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Permissions
cy: Hawliau
