Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Permissions
el: Άδειες
