Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Permissions
eo: Permesoj
