Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Message
is: Boð

en: Node
is: Knútur

en: Hidden
is: Krógvað

en: Permissions
is: Rættindi
