Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Message
hi: संदेश

en: Node
hi: नोड

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ
