Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Message
hu: Üzenet

en: Node
hu: Tartalom

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Permissions
hu: Jogosultságok
