Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Message
is: Skilaboð

en: Node
is: Nóða

en: Hidden
is: Falið

en: Permissions
is: Réttindi
