Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Message
km: សារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
