Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Message
pl: Wiadomość

en: Node
pl: Węzeł

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Types to hide
pl: Typy do ukrycia

en: Hide this content
pl: Ukryj tą zawartość
