Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Message
pt: Mensagem

en: Node
pt: Nó

en: Hidden
pt: Oculto

en: Permissions
pt: Permissões
