Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Message
sl: Sporočilo

en: Node
sl: Vozlišče

en: Hidden
sl: Skrito

en: Permissions
sl: Dovoljenja
