Hidden Nodes (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Message
sv: Meddelande

en: Node
sv: Nod

en: Hidden
sv: Dold

en: Permissions
sv: Behörigheter
