Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Message
bg: Съобщение

en: Node
bg: Материал

en: Hidden
bg: Скрит

en: Permissions
bg: Права
